فراوری اپوکسی در تمامی محصولات آتی سنگ

 

اپوکسی خط تایل

 


فرآوری اپوکسی سنگ
سنگ‌های ساختمانی به دلیل بیرون آمدن از دل کوه به صورت طبیعی دارای خلل، فرج و ترک هایی هستند که گاه با چشم غیر مسلح نیز قابل مشاهده نیستند. وجود این نواقص بسیار کوچک طی مرور زمان سنگ را در مسیر آسیب قرار داده و با توجه به عوامل محیطی مانند تغییرات دما، گردخاک و همچنین شست و شو سنگ را به مرور دچار فرسایش و تخریب می‌کند.

متاسفانه کماکان بسیاری از مصرف کنندگان موارد مطرح را مطلع نبوده و بصورت چشمی و صرفا با توجه به قیمت سنگ مورد نظر را انتخاب می کنند.

در فرآوری سنگ های طبیعی به منظور اصلاح نمودن سنگ و افزایش طول عمر و کیفیت سنگ می‌بایست بوسیله "اپوکسی" که یک نوع چسب است نسبت به رفع موارد فوق اقدام نمود.
اپوکسی ها دارای سه ویژگی مهم اند.
۱) میزان نفوذ: به منظور نفوذ در قطر سنگ و پوشش ترک‌ها
۲) میزان چسبندگی: به منظور تکمیل ترک ها
۳) عدد تغییر رنگ: به منظور عدم تاثیر در رنگ سنگ

قیمت چسب اپوکسی سنگ
با این ویژگی‌ها قیمت اپوکسی از ۱۵۰ هزار تومان تا ۴۵۰ هزار تومان به ازای هر کیلو متغیر است. از طرفی اپوکسی چسبی است که مانند همه مواد شیمیایی دیگر برای رسیدن به بهترین کارایی باید شرایط محیطی مخصوص آن را ایجاد کرد که مهمترین این شرایط (
زمان و دمای استاندارد)هستند. بدیهی است که اگر شرایط استاندارد ایجاد نشود حتی با وجود اپوکسی مناسب ,کارایی ماکزیمم ایجاد نخواهد شد . در بسیاری از کارخانه بجای اپوکسی از رزین استفاده می شود که در هر سه ویژگی بسیار بسیار ضعیف است . در خط تولید آتی سنگ در همه بخش‌ها تایل و هم اسلب از اپوکسی مرغوب استفاده شده و برای رسیدن به شرایط نرمال از کوره‌های طبقاتی استفاده می‌شود . فرآوری مناسب بر سنگ به شدت هزینه‌های تمام شده را افزایش داده و بر قیمت نهایی اثرگذار است.

توصیه ما به همه مصرف کنندگان عزیز این است که قبل از خرید از خطوط تولید کارخانه مورد نظر بازدید و در جریان نوع فرآوری قرار بگیرند و سپس اقدام به خرید نمایند .ما در گروه آتی سنگ با افتخار آماده پذیرایی از همه مصرف کنندگان عزیز هستیم.

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش

سبد خرید