​درآمد شما از این همکاری

درآمد شما از این همکار ی چقدر خواهد بود؟

یکی دیگر از نقاط قوت این همکاری که با نیت خیرخواهانه مدیران گروه آتی سنگ به وقوع پیوست میزان بالای درآمد و پورسانت شما عزیزان در این طرح خواهد بود.
طبق صحبت های انجام شده و تصمیمات اتخاذ شده پورسانت دریافتی همکاران عزیز از گروه آتی سنگ دارای یک کف و سقف معین میباشد و در این بین پارامترهایی وجود دارد که میتواند مقدار این پورسانت را بین این دو نقطه جا به جا کند.​​​​​​​

حداقل پورسانت = 4%

پورسانت

حداکثر پورسانت = 6%

اما قضیه به اینجا ختم نمی شود . همکاران خوب و پرتلاش گروه آتی سنگ میتوانند میزان این پورسانت را تا 50 درصد افزایش دهند و به 6 درصد از مبلغ فروش برسانند. اولین راه برای افزایش درصد پورسانت معرفی یک همکار دیگر به گروه آتی سنگ است. درصورتی که شما بتوانید یک نفر دیگر را به عنوان همکار به ما معرفی کنید با اولین فروش موفق فرد معرفی شده به میزان 5./ درصد به پورسانت شما افزوده خواهد شد.برای مثال علی که یکی از همکاران قدیمی ماست در ماه قبل محمد را به ما معرفی کرد و محمد هفته قبل یک فروش موفق ثبت کرد.از این به بعد پاداش علی 4.5 درصد خواهد بود. توجه داشته باشید که حداکثر افراد معرفی شده میتواند تا 2 نفر باشد و از آن پس معرفی افراد تاثیری در میزان پورسانت نخواهد داشت. و اما راه دیگری که برای شما قرار داده ایم تا درآمد خود را افزایش دهید میزان فروش شماست. بالاخره باید بین همکاری که 5 فروش موفق به ثبت رسانده است با همکار دیگری که فقط یک فروش انجام داده است تفاوت قائل شد. بدین ترتیب به ازای هر 5 فروش موفق ب میزان 5./ درصد به پورسانت شما افزوده خواهد شد. حداکثر مقدار افزایش پور سانت از این طریق نیز 1 درصد خواهد بود.به این ترتیب و با توجه به مطالب گفته شده شما میتوانید با معرفی دو نفر به ما(معرفی که منجر به فروش شود) و ثبت 10 فروش موفق میزان پورسانت خود را به عدد فوق العاده 6 درصد برسانید. جالب است بدانید که این فرد در مثال قبل درآمدی بالغ بر 105 میلیون تومان خواهد داشت. یعنی به طور متوسط 9 میلیون تومان در ماه!
​​​​​​​
حداقل  مقدار پورسانت برای اعضا تازه وارد اعمال میشود که عددی برابر با 4 درصد از کل مبلغ فروش میباشد .بله درست شنیده اید. 4 درصد، حداقل مقدار پورسانت است.
برای اینکه به درک درستی از این عدد برسید برایتان یک مثال میزنیم. فرض کنید یکی از همکاران ما در قسمت فروش در یک پروژه موفق به فروش 5 هزار متر سنگ پرشین سیلک شده است. میانگین قیمت سنگ های پرفروش گروه آتی سنگ چیزی در حدود 350 هزار تومان در هر متر است. پس مبلغ کل این قرارداد بالغ بر یک میلیارد و هفتصد و پنجا میلیون تومان خواهد شد. با یک حساب سرانگشتی میتوان دریافت میزان پورسانت حداقلی از این قرارداد چیزی در حدود 70 میلیون تومان خواهد بود. در واقع اگر فرد در طول یکسال تنها یک کی شبیه به این را به سرانجام برساند ماهیانه 6 میلون تومان درآمدزایی کرده است. نکته جالب تر این اینجاست که فقط در یک مورد و در مجتمع مگاپارس تهران 25000 متر مربع پرشین سیلک به کار رفته است. ​​​​​​​
شروع همکاری

*حال با توجه به این مطالب آیا فکر میکنید این کار برای شما مناسب است و مایلید به جمع همکاران گروه آتی سنگ بپیوندید؟ *

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش

سبد خرید