مرمریت طبیعی یا مرمریت مصنوعی

سنگ مرمریت طبیعی برنده آشکار نسبت به سنگ مرمریت مصنوعی

دلایل مختلفی برای برتری بین سنگ مرمریت طبیعی و مرمریت مصنوعی وجود دارد. هر دو نوع سنگ دارای طرفداران و مخالفان خاص خود می باشند. سنگ مرمریت طبیعی از ویژگی هایی مانند دوام و کیفیت عالی برخوردار است. در مقابل، سنگ مرمریت مصنوعی به دلیل ظاهر براق و هزینه های پایینتر مورد حمایت قرار میگیرد. هر خریدار دلایلی برای خرید سنگ مرمریت طبیعی یا مصنوعی دارد. با این محتوا، همه خوانندگان می‌توانند بدانند که چرا سنگ مرمریت طبیعی دارای مزایای اشکاری نسبت به سنگ مرمریت ساخته شده توسط انسان است.

مزیت سنگ مرمریت طبیعی نسبت به سنگ‌های مصنوعی

به طور کلی، تعداد زیادی از خریداران سنگ مرمریت دوست دارند کاشی و میز سنگ مرمریت طبیعی را به عنوان سنگ مرمریت طبیعی کلسیت که میلیون ها سال پیش شکل گرفته است، سفارش دهند. از طرف دیگر، سنگ مرمریت مصنوعی حاصل دست انسان بوده و به عنوان تركیبی از رزین پلیمری مایع ، رنگ ها و خاکه سنگ مرمریت گسترش یافته است. ایجاد رگه هایی بر روی سطح سنگ  نیز با استفاده از رنگ ایجاد شده و پس از آن اجازه داده می شود تا سخت شود. سرانجام ، یک پوشش ژل مانند مات برای ایجاد زیبایی ظاهری سنگ استفاده می شود. جالب اینجاست که پوشش ژل مانند روی سطح باعث می شود تا سنگ تا حدی غیر متخلخل شود. مرمریت مصنوعی یا مهندسی شده فقط تقلیدی از مرمریت طبیعی است . برخی از معایب رایج استفاده از سنگ مرمریت مصنوعی و دلایل برتری سنگ مرمریت طبیعی نسبت به آن شامل موارد زیر می باشد:

  •  ظاهر پلاستیکی مرمریت مصنوعی به دلیل پلیمر مصنوعی

  •  سنگ مرمریت مصنوعی به اندازه سنگ مرمریت طبیعی سخت نیست

  • ترمیم مرمریت مصنوعی غیرممکن است

  • مرمریت مصنوعی به دلیل وجود سیلیکون خطرات سلامتی را در پی دارد

  • نسبت به مرمریت طبیعی در برابر تنش و گرما مقاومت کمتری دارد

سنگ طبیعی و سنگ مصنوعی

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش

سبد خرید