قوانین و مقررات

ما به یک همکاری سازنده و موفقیت آمیز امیدواریم.

پایبندی به قوانین در هر شرایطی موجب قرارگیری در مسیر رشد و توسعه خواهد شد.فلسفه ی ایجاد قوانین جدید چیزی جز احترام متقابل نیست و ثمره ی آن جلوگیری از ایجاد هرگونه ابهام و سوء تفاهم خواهد بود. امیدواریم که در این مورد نیز با پایبندی به قوانین باعث ایجاد یک همکاری موفق و ادامه دار شویم.

شرایط و قوانین استفاده از سامانه همکاری در فروش​​​​​​​

1- شرکت از هیچ یک از اعضاء و همکاران، تحت هیچ عنوان، مبلغی تحت عنوان حق عضویت یا هزینه ثبت نام دریافت نخواهد کرد و فرایند ثبت نام و عضویت در شرکت در هر زمان و توسط هر شخص کامالاً رایگان خواهد بود.

2- شرکت هیچ قلمرو یا امتیاز انحصاری برای بازاریابی و فروش تعریف نکرده و در هیچ زمان همکاران را ملزم به فعالیت و کار در زمان یا مکان خاصی نخواهد نمود.

3- این همکاری زمانی رسما آغاز خواهد شد که از طرف گروه آتی سنگ برای شما کد همکاری صادر و به شما اعلام گردد.

4- گروه آتی سنگ میتواند به هر دلیلی از جمله کمبود موجودی محصول، عدم اعتبار خریدار و دلایل مشابه از فروش محصول به خریدار معرفی شده خودداری کند.

5- سوء استفاده از نام و یا برند گروه آتی سنگ در صفحات اجتماعی و وبسایت ها مجاز نیست و در صورت مشاهده با متخلف برخورد صورت خواهد گرفت.

6- فاش نمودن اطلاعات و اسرار شرکت و یا هرگونه همکاری با اشخاص حقیقی و حقوقی در این زمینه تخلف محسوب خواهد شد.

7- قیمت اعلامی از طرف همکاران می بایست عینا همان قیمت اعلام شده از سمت گروه آتی سنگ باشد، لذا هرگونه افزایش قیمت تخلف محسوب خواهد شد.

18- فروش محصولات آتی سنگ با هر نام و یا برند دیگری مجاز نیست .

9- هم اکنون حداقل پورسانت 4% و حداکثر پورسانت 6% از کل مبلغ فروش محصول میباشد.برای مشاهده چگونگی محاسبه درصد به بخش (میزان درآمد) مراجعه کنید.

10- گروه آتی سنگ این حق را برای خود محفوظ میداند تا در آینده بر حسب شرایط اقتصادی و سایر متغیر ها مقدار پورسانت را افزایش و یا کاهش دهد.

11- از زمان معرفی مشتری توسط همکاران به مدت 60 روز کاری ثبت هرگونه خریدی توسط مشتری، منجر به پرداخت پورسانت به همکار خواهد شد.

12- معرفی مشتریان سابق گروه آتی سنگ به عنوان مشتری جدید مجاز نمی باشد و شامل دریافت پورسانت نخواهد شد.

13- درآمد حاصل از فروش کالا به مشتریان ، مطابق با میزان درصد پورسانت از کل مبلغ فروش میباشد که پس از نهایی شدن فروش و تایید آن توسط گروه آتی سنگ به حساب همکاران واریز خواهد شد.

14- نهایی شدن فروش منوط به تسویه کامل مبلغ خرید توسط خریدار می باشد.

15- قطع همکاری توسط هرکدام از طرفین در هر زمانی بلامانع می باشد و از این بابت طرفین حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

16- همکاران گروه آتی سنگ حق دریافت هیچگونه وجهی از مشتری ندارد.

17- شرکت مجاز است در هر شرایطی بنا به تشخیص خود به محض نقض یک یا تمام تعهدات مندرج در این قرارداد یا نقض منشور اخلاقی و قوانین شرکت از سوی بازاریاب، نسبت به لغو عضویت همکاران در شرکت و اعلام مراتب به مراجع ذیصالح اقدام نماید.

18- شرکت هیچگونه رابطه استخدامی و کارگری با همکاران نداشته و فروش کالاهای شرکت توسط همکاران، مستقل از روابط موضوع حقوق کار و تامین اجتماعی و خارج از نظامات استخدامی شرکت می باشد از این رو رابطه شرکت با همکاران صرفاً تحت مقررات بازاریابی تعریف شده است به هیچ وجه مشمول مقررات قانون کار، بیمه و تامین اجتماعی نخواهد بود.

19- همکاران فروش نمی توانند جزو کارکنان رسمی گروه آتی سنگ باشند.

20-افراد معرفی شده به عنوان خریدار نباید هیچ گونه سابقه خریدی از گروه آتی سنگ داشته باشند.

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش

سبد خرید