تهران - ملاصدرا - شیخ بهایی شمالی - خیابان لادن - کوچه فجر - پلاک 6​​​​​​​

02188215638

آتی سنگ؟

تصمیم به ایجاد مجموعه ای تولیدی در موضوع فراوری و تولید سنگ های ساختمانی با نگرشی متفاوت و شعار « یک قدم جلوتر» که بعدها «آتی سنگ» نامیده شد در «شهریور۹۵» گرفته شد. وجودمعدن باقرآباد (بیات) به عنوان بزرگ‌ترین معدن خاکستری و دارنده مرغوبترین مرمریت خاکستری در دنیا موسوم به «سیلک امپرادور» یا «پرشین سیلک» ، عدم تولید باکیفیت، عدم وجود شبکه توزیع مناسب، استقبال گسترده سازندگان و معماران ، بخشی از دلایل تاسیس آتی سنگ بود. از این رو گروه آتی سنگ به منظور «تولید تخصصی مرمریت پرشین سیلک از معدن بیات» کار خود را با یک کارخانه شروع کرد و هم اکنون پس از دو سال و نیم  با تولید در ۷ کارخانه ، ماهیانه کمی بیش از ۲۸۰۰۰ مترمربع مرمریت زیبای پرشین سیلک را در ابعاد «تایل و اسلب » در گستره استان فارس تولید می کند. هم اکنون بیش از ۱۹۰ نفر بصورت تمام وقت در گروه آتی سنگ مشغول به کار می باشند. گروه آتی سنگ وابسته به معدن باقرآباد ( بیات) است فلذا با دسترسی نامحدود به سنگ خام ارزشمند این معدن صرفا به تولید این سنگ زیبا مبادرت ورزیده است. تامین و تولید سنگ پرشین سیلک برای ۱۰۰هزارمترمربع پروژه واقع در تهران ، یزد ، کرمانشاه ، مشهد ، ... و تزریق  در بازار از طریق بهترین توزیع کنندگان در سراسر کشور و صادرات به کشورهای مختلف از جمله موفقیت های گروه آتی سنگ می باشد. شرکت در نمایشگاههای  معتبر داخلی و خارجی و تاسیس گروه اجرایی نصب و مرمت سنگ از دیگر فعالیتهای آتی سنگ می باشد. مواد اولیه اروپای غربی، ماشین آلات ایتالیایی و پرسنل کارآمد و هیئت مدیره جوان از امتیازات گروه آتی سنگ می باشد. گروه آتی سنگ اهداف بزرگتری را در سر می پروراند و امیدواریم  خدمتگزارانی امین و موفق در خدمت صنعت سنگ باشیم.​​​​​​​​​​​​​​

تولید و فرآوری سنگ ساختمانی

گروه آتی سنگ هم اکنون در بیش از پنج کارخانه مشغول فرآوری و تولید سنگ ساختمانی میباشد.«پرشین سیلک» یا «سیلک امپرادور» مهمترین سنگ تولید شده در گروه آتی سنگ است که بالغ بر 80 درصدتولید ماهیانه 30 هزار مترمربعی ما را به خود اختصاص میدهد.یکی از مهمترین دلایل بالا بودن کیفیت تولید و فرآوری گروه آتی سنگ وجود کارخانه های مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا به شمار می آید. «آتی براون» و «کریستال مارون» محصولات دیگر گروه آتی سنگ میباشد.

----------

برای مشاهده اطلاعات کامل کارخانه ها کلیک کنید

----------

طراحی، نصب و اجرا انواع سنگ ساختمانی

گروه آتی سنگ با توجه به نیاز مشتریان محترم و همچنین عدم وجود مهره های حرفه ای در زمینه طراحی، نصب و اجرا  در سال 96 اقدام به تاسیس گروه فنی و مهندسی در زمینه طراحی، اجرا و نصب نمود که با استقبال گسترده ای نیز روبرو شد. ویژگی های بارز گروه آتی سنگ از جمله تخصص، تعهد و حرفه ای گری باعث شد تا پیشنهاد های بسیاری از سراسر ایران به دست ما برسد و در نتیجه انجام یکی از بزرگترین پروژه های عمرانی در سطح کشور  به ما سپرده شد.

برای مشاهده جزییات پروژه عظیم مگاپارس کلیک کنید

----------

معادن مربوطه تولید سنگ گروه آتی سنگ

گروه آتی سنگ با توجه به اهداف تاسیس خود مواد اولیه ی مورد نیازش را صرفا از سه معدن تامین میکند که هر سه معدن متعلق به هلدینگ برادران بیاتی می باشد.
الف ) معدن بزرگ باقرآباد تامین کننده انحصاری سنگ پرشین سیلک به شمار می آید.
ب ) معدن مشکی دهبید که تامین کننده سنگ آتی براون میباشد.
ج معدن چینی نیریز که خواستگاه سنگ زیبای کریستال مارون جدید ترین تولید آتی سنگ است

جهت آشنایی بیشتر با معادن بالا کلیک کنید

6

سال تجربه

21

پروژه انجام شده

۱۵

شریک تجاری

۱۴۷

مشتری خوشحال

معدن باقرآباد تنها تولید کننده پرشین سیلک موسوم به سیلک امپرادور

وجودمعدن باقرآباد (بیات) به عنوان بزرگ‌ترین معدن خاکستری و دارنده مرغوبترین مرمریت خاکستری در دنیا موسوم به «سیلک امپرادور» یا «پرشین سیلک» ​​​​​​​باعث شده است گروه آتی سنگ تنها تولید کننده این سنگ زیبا و با کیفیت در ایران و جهان باشد.

هم اکنون بیش از 190 نفر به صورت مستقیم در گروه آتی سنگ مشغول به کار هستند.که از این تعداد حدود 110 نفر در مجموعه اقلید و مابقی در کارخانه های واقع در نی ریز در حال کار هستند.

کارکنان گروه آتی سنگ

مجتمع بزرگ فراوری سنگ ساختمانی بلکوه

کارخانه بلکوه که در استان فارس، شهر اقلید واقع شده است جزو یکی از چند کارخانه مطرح کشور به شمار می آید.این کارخانه در زمینی به مساحت 45000 متر مربع احداث و دارای سالن تولید سرپوشیده به مساحت 7500 متر مربع میباشد.کلیه ماشین آلات این کارخانه از برند ایتالیایی simec که یکی از معروف ترین برندهای این حوزه به حساب می آید هستند. وجود چندین دستگاه اره و همچنین خط کامل اسلب که با به روز ترین دستگاه ها شامل کوره طبقاتی ، ساب و ... تجهیز شده است به علاوه خط کامل تایل از مزیت های این مجتمع به شمار می آید.

کارخانه ها

کارخانه وفاسنگ جدیدترین عضو گروه آتی سنگ میباشد. هدف این کارخانه تولید هرچه باکیفیت تر سنگ کریستال مارون میباشد. گروه آتی سنگ با تمییز دادن وظایف هر کارخانه در واقع عملیات فرآوری را به صورت حرفه ای تر انجام میدهد.

کارخانه وفاسنگ

کارخانه دریاسنگ

کارخانه دریاسنگ با مساحتی حدود 4 هزار مترمربع وظیفه تغذیه کارخانه الماس جنوب را بر عهده دارد.  در این کارخانه سنگ ها پس از برش و چسب و تور شدن جهت انجام عملیات اپوکسی و ساب راهی کارخانه الماس جنوب میشوند.

کارخانه الماس جنوب

کارخانه الماس جنوب در زمینی به مساحت 5 هزار متر واقع شده است. قسمت عمده تولید این کارخانه مربوط به سنگ پرشین سیلک میباشد.وجود دستگاه های به روز در این کارخانه کیفیت خط تایل گروه آتی سنگ را تضمین میکند.

​چرا ما؟

اصلی ترین و مهم ترین ویژگی یک مجموعه ی موفق نیروی انسانی آن مجموعه است.وجود نیروی انسانی مجرب از کوچکترین عضو گرفته تا مدیران مجموعه میتواند بسیاری از نقایص دیگر را پوشش دهد . ما نیز بر طبق اصول حرفه ای عوامل گروه را با وسواس بسیاری انتخاب و پس از طی دوره های آموزشی و کارآموزی به کاری که از پیش برای آنها تعریف شده است میگماریم. همچنین شرح وظایف هر نفر به صورت کامل مشخص و به وی ابلاغ میشود تا از پدید آمدن هرگونه خللی جلوگیری به عمل آوریم.

​​کادر مجرب

کافیست از نزدیک کارخانه های تولیدی گروه آتی سنگ را مشاهده کنید تا به خوبی متوجه شوید که چه چیزی باعث میشود تا ما خود را پیشرو در حوزه سنگ ساختمانی بدانیم. وجود مجموعه ای مانند کارخانه بلکوه که از به روز ترین تکنولوژی های دنیا بهره میبرد کیفیت محصولات ما را به طور کاملا محسوسی از سایر رقبای ما متمایز میسازد.
وجود تجهیزات پیشرفته ی موجود در کارخانه های گروه آتی سنگ که همگی جزو برند های معتبر جهانی مانند simec ایتالیا می باشد به خوبی بر این ادعای ما صحه میگذارد.
​​​​​​​از شما نیز دعوت میکنیم تا از نزدیک شاهد این تلفیق بی نظیر هنر و صنعت باشید.

مجموعه های پیشرفته

کنترل کیفیت در تمامی مراحل تولید و فرآوری محصولات یکی از مهمترین خط قرمز های گروه آتی سنگ میباشد.از ابتدای شروع استخراج سنگ در معدن تا مراحل نهایی مانند ساب و برش وجود کوچکترین عیوبی در محصولات باعث خارج شدن آنها از چرخه تولید خواهد شد .تمام این عوامل ما را ترغیب میکند تا کیفیت محصولات تولیدی گروه آتی سنگ را هم طراز با پیشرفته ترین کارخانه های دنیا بدانیم. رضایت 100 درصدی مشتریان از کیفیت مجصولات، اتفاقیست که همواره به آن میبالیم.

​تولید با کیفیت انواع سنگ ساختمانی گروه آتی سنگ

شهرت جهانی

هرچند با توجه به شرایط کنونی کشورمان رقابت با شرکت های خارجی سخت به نظر میرسد اما با تلاش بی وقفه و پشت سر گذاشتن تمام مشکلات پیش رو توانستیم خود را با بازار های جهانی وفق دهیم. هم اکنون محصولات گروه آتی سنگ در بیش از 15 کشور جهان عرضه میشود و مورد استقبال گسترده مشتریان مختلف در آن سوی مرز ها قرار گرفته است .
بی شک چنین بازخوردی در شرایط کنونی اتفاقی نیست و معیار خوبی برای نشان دادن ارزش های گروه آتی سنگ میباشد.

میخواهید در مسیر پیش رو در کنار ما باشید ؟

!به ما بپیوندید

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش