AtiSangco

سامانه همکاری در فروش

صفحه اصلی / همکاری در فروش

“بی شک سرمایه اصلی هر سازمانی نیروی انسانی آن است. ما بر این باوریم که نیروی انسانی کوشا، خلاق و با توانمند در کشورمان بسیار است و بنای خود را بر جذب اینگونه افراد نهاده ایم. بی صبرانه منتظر شروع همکاری با شما هستیم و مقدمات این همکاری را نیز فراهم کرده ایم.”

به لطف خداوند متعال و همراهی شما دوستان عزیز، گروه آتی سنگ در سالی که گذشت روند صعودی فوق العاده ای به خود گرفت و با افتتاح دومین مجموعه بزرگ تولیدی و همچنین افتتاح نمایشگاهی بزرگ در تهران به یکی از بزرگترین مجموعه های کشور در حوزه ی سنگ های ساختمانی تبدیل شد. در حال حاضر گروه آتی سنگ با توان تولیدی ماهیانه بیش از 50 هزار متر مربع انواع سنگ تایل و اسلب با استقبال گسترده ای از طرف مشتریان داخلی و خارجی رو به رو شده است. صادرات محصولات گروه آتی سنگ به بیش از 20 کشور دنیا و همچنین انجام پروژه های عظیم ساختمانی در اقصی نقاط ایران پهناور نشانه ی  این محبوبیت و مقبولیت در بین فعالین بازار سنگ و خریداران میباشد. منطقیست که این پوست اندازی و این رشد نیازمند ایجاد شرایطی جدید در همه بخش های شرکت به ویژه در قسمت فروش و بازاریابی می باشد. ​​​​​​​

pic10

در همین خصوص گروه آتی سنگ در نظر دارد تا با صدور یک فراخوان از تمامی افرادی که به کار در حوزه سنگ ساختمانی علاقه مند هستند و یا توانایی انجام چنین کاری را در خود احساس میکنند پیشنهاد همکاری دهد.

pic8

ما از شما میخواهیم که همکار رسمی گروه آتی سنگ شوید و به مجموعه بزرگ گروه آتی سنگ بپیوندید. همکاری مورد نظر ما در واقع همکاری در فروش یا بازاریابی وابسته (affiliate marketing) است. در این سیستم هرکس میتوان با یک عضویت ساده به همکاران فروش گروه آتی سنگ بپیونند و به ازای هر فروشی که انجام می دهد پورسانت مشخصی را دریافت کند. این روش یکی از بهترین و ساده ترین روش های کسب درآمد است که طرفین همکاری میتوانند از طریق آن منتفع شوند.این نوع همکاری زمانی ارزشمند محسوب می شود که به فروش منجر شود.

pic7

برای عضویت در سامانه همکاری در فروش گروه آتی سنگ به هیچ گونه شرایط خاص و یا سرمایه ی اولیه ای نیاز ندارید . حتی اگر با بازار سنگ و پیچیدگی های آن نیز آشنایی ندارید جای هیچگونه نگرانی نیست زیرا طبق برنامه ریزی های صورت گرفته یکی از برنامه های اصلی ما  آموزش به افراد تازه کار است.

pic1

به هیچ عنوان! یکی از نکات مثبت همکاری شما با گروه آتی سنگ دقیقا همینجاست، مشتری همواره ترجیح میدهد که از واسطه و یا دلال خریدی انجام ندهد زیرا به خوبی می داند که دلال سود خود را از مشتری میگیرد و قیمتی بالاتر از قیمت تولیدکننده اعلام خواهد کرد. اما همکاران گروه آتی سنگ سودشان را از ما میگیرند و به هیچ عنوان قیمت اعلام شده توسط آنان تفاوتی با قیمت اعلام شده از سمت ما به مشتری ندارد. چه بسا با شیوه هایی که در آینده با آن ها خواهیم پرداخت همکاران ما میتوانند جهت ترغیب مشتری، قیمت گذاری پایین تری نیز داشته باشند.

MT M17 02

یکی دیگر از نقاط قوت این همکاری که با نیت خیرخواهانه مدیران گروه آتی سنگ به وقوع پیوست میزان بالای درآمد و پورسانت شما عزیزان در این طرح خواهد بود.
طبق صحبت های انجام شده و تصمیمات اتخاذ شده پورسانت دریافتی همکاران عزیز از گروه آتی سنگ دارای یک کف و سقف معین میباشد و در این بین پارامترهایی وجود دارد که میتواند مقدار این پورسانت را بین این دو نقطه جا به جا کند.​​​​​​​

MT M17 02

حداقل پورسانت = 4%

حداقل  مقدار پورسانت برای اعضا تازه وارد اعمال میشود که عددی برابر با 4 درصد از کل مبلغ فروش میباشد .بله درست شنیده اید. 4 درصد، حداقل مقدار پورسانت است.
برای اینکه به درک درستی از این عدد برسید برایتان یک مثال میزنیم. فرض کنید یکی از همکاران ما در قسمت فروش در یک پروژه موفق به فروش 5 هزار متر سنگ پرشین سیلک شده است. میانگین قیمت سنگ های پرفروش گروه آتی سنگ چیزی در حدود 350 هزار تومان در هر متر است. پس مبلغ کل این قرارداد بالغ بر یک میلیارد و هفتصد و پنجا میلیون تومان خواهد شد. با یک حساب سرانگشتی میتوان دریافت میزان پورسانت حداقلی از این قرارداد چیزی در حدود 70 میلیون تومان خواهد بود. در واقع اگر فرد در طول یکسال تنها یک کی شبیه به این را به سرانجام برساند ماهیانه 6 میلون تومان درآمدزایی کرده است. نکته جالب تر این اینجاست که فقط در یک مورد و در مجتمع مگاپارس تهران 25000 متر مربع پرشین سیلک به کار رفته است. ​​​​​​​

حداقل پورسانت = 6%

اما قضیه به اینجا ختم نمی شود . همکاران خوب و پرتلاش گروه آتی سنگ میتوانند میزان این پورسانت را تا 50 درصد افزایش دهند و به 6 درصد از مبلغ فروش برسانند. اولین راه برای افزایش درصد پورسانت معرفی یک همکار دیگر به گروه آتی سنگ است. درصورتی که شما بتوانید یک نفر دیگر را به عنوان همکار به ما معرفی کنید با اولین فروش موفق فرد معرفی شده به میزان 5./ درصد به پورسانت شما افزوده خواهد شد.برای مثال علی که یکی از همکاران قدیمی ماست در ماه قبل محمد را به ما معرفی کرد و محمد هفته قبل یک فروش موفق ثبت کرد.از این به بعد پاداش علی 4.5 درصد خواهد بود. توجه داشته باشید که حداکثر افراد معرفی شده میتواند تا 2 نفر باشد و از آن پس معرفی افراد تاثیری در میزان پورسانت نخواهد داشت. و اما راه دیگری که برای شما قرار داده ایم تا درآمد خود را افزایش دهید میزان فروش شماست. بالاخره باید بین همکاری که 5 فروش موفق به ثبت رسانده است با همکار دیگری که فقط یک فروش انجام داده است تفاوت قائل شد. بدین ترتیب به ازای هر 5 فروش موفق ب میزان 5./ درصد به پورسانت شما افزوده خواهد شد. حداکثر مقدار افزایش پور سانت از این طریق نیز 1 درصد خواهد بود.به این ترتیب و با توجه به مطالب گفته شده شما میتوانید با معرفی دو نفر به ما(معرفی که منجر به فروش شود) و ثبت 10 فروش موفق میزان پورسانت خود را به عدد فوق العاده 6 درصد برسانید. جالب است بدانید که این فرد در مثال قبل درآمدی بالغ بر 105 میلیون تومان خواهد داشت. یعنی به طور متوسط 9 میلیون تومان در ماه!

سنگ اسلب

سنگ اسلب + کاربرد، مزایا و معایب آن

واژه اسلب در زبان لاتین به معنای قطعه، ورق یا برگه است. از همین رو سنگ اسلب به قطعات بزرگ سنگ...

مشاهده بیشتر
سنگ گرانیت

هر آنچه که باید درباره سنگ گرانیت، ویژگی ها و کاربرد آن بدانید

گرانیت (سنگ خارا) که از واژه گرانوم گرفته شده، نوعی سنگ آذرین با دانه های درشت و قابل رویت گفته...

مشاهده بیشتر
سنگ ساختمانی

بهترین انواع سنگ ‌های ساختمانی

از دیرباز تا به امروز سنگ به عنوان یکی از پراهمیت ترین مصالح ساختمانی شناخته شده است. از نمای ساختمان،...

مشاهده بیشتر
1 2 3 17