AtiStoneGroup

نمایشگاه ها

صفحه اصلی / نمایشگاه ها

یکی از مهم ترین اتفاقاتی که در طول این سال ها برای شرکت آتی سنگ آرا رخ داده شرکت در نمایشگاه های معتبر و بین المللی سنگ است. این اتفاق از آن جهت دارای اهمیت است که نشان می دهد شرکت آتی سنگ آرا ارزش نگاه جامعه هدف و همچنین مشتریان خود را به خوبی درک میکند و برای رضایت شما عزیزان از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.علاوه بر این حضور یک شرکت در چنین نمایشگاه هایی میتواند میل به پیشرفت آن شرکت را نشان دهد که این گزینه در مورد شرکت آتی سنگ آرا به صورت ویژه تری صدق میکند زیرا در این سال ها تلاش ما بر این بوده  تا در هر عرصه ی نمایشگاهی نسبت به دوره های قبل محصولات جدیدتری را به نمایش بگذاریم و خود را موظف می دانیم که این روند ا با سرعت بیشتری ادامه دهیم.

لیست نمایشگاه ها

نمایشگاه ورونای ایتالیا را میتوان معتبرترین رویداد برگزار شده در صنعت سنگ جهان دانست. در این نمایشگاه همواره بهترین شرکت های جهان از کشور های صاحب نام این صنعت شرکت میکنند که همین اتفاق این نمایشگاه را از سایر رویداد ها متمایز میکند. متاسفانه در سال های قبل امکان حضور شرکت آتی سنگ به خاطر مسائلی مانند کرونا میسر نبود و ما نیز از این بابت به شدت متاثر بودیم. اما در سال  2023 این اتفاق سرانجام عملی شد و شرکت آتی سنگ آرا به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های ایرانی حوزه ی سنگ های ساختمانی در این رویداد حضور پیدا کرد. این نمایشگاه از 26 تا 29 سپتامبر 2023 در شهر ورونای ایتالیا برگزار شد.

verona 10
verona 9
verona 4
verona 2
verona 6

برای دنبال کنندگان و علاقه مندان  حوزه ی سنگ های ساختمانی نمایشگاه تهران قطعا مهمترین اتفاق در این حوزه محسوب میشود. به جرات میتوان گفت 90 درصد شرکت های تاثیرگذار در حوزه سنگ در این رویداد شرکت میکنند و هرساله بازدید کنندگان بسیار زیادی چه از داخل ایران و چه از خارج از ایران با دقت این نمایشگاه را دنبال میکنند. شرکت آتی سنگ آرا در این سال ها همواره جزو برترین های شرکت کننده در این نمایشگاه معتبر بوده است اما نمایشگاه 1401 یک تفاوت اساسی  با سایر نمایشگاه ها برای ما داشت. آتی سنگ آرا در این سال به عنوان اسپانسر این دوره شرکت کرد و خوشحالیم که با حمایت های انجام گرفته توسط هیئت مدیره شرکت یکی از بهرتین دوره های نمایشگاه بین النللی سنگ تهران را شاهد بودیم.

DSC 0331
DSC 0436
DSC 0570
DSC 0299
DSC 0457

1399یکی دیگر از نمایشگاه های معتبر داخلی در حوزه سنگ های ساختمانی نمایشگاه اصفهان است. این نمایشگاه هرساله با حضور شرکت های داخلی و خارجی زیادی برگزار میشود و بازدید کنندگان زیادی  نیز برای دیدن جدیدترین دستاوردهای این صنعت از این نمایشگاه دیدن می کنند. شرکت آتی سنگ آرا در سال 1399 با شرکت در نمایشگاه اصفهان تعدادی از محصولات جدید خود را به بازار سنگ ایران و جهان معرفی کرد. حضور قدرتمند آتی سنگ در این نمایشگاه باعث شد در انتهای این رویداد غرفه آتی سنگ عنوان برترین غرفه نمایشگاه سال 1399 را به خود اختصاص دهد.

DSC 0399
DSC 0469
DSC 0289
DSC 0184
DSC 0212

اخبار نمایشگاه ها

سنگ اسلب

سنگ اسلب + کاربرد، مزایا و معایب آن

واژه اسلب در زبان لاتین به معنای قطعه، ورق یا برگه است. از همین رو سنگ اسلب به قطعات بزرگ سنگ...

مشاهده بیشتر
سنگ گرانیت

هر آنچه که باید درباره سنگ گرانیت، ویژگی ها و کاربرد آن بدانید

گرانیت (سنگ خارا) که از واژه گرانوم گرفته شده، نوعی سنگ آذرین با دانه های درشت و قابل رویت گفته...

مشاهده بیشتر
سنگ ساختمانی

بهترین انواع سنگ ‌های ساختمانی

از دیرباز تا به امروز سنگ به عنوان یکی از پراهمیت ترین مصالح ساختمانی شناخته شده است. از نمای ساختمان،...

مشاهده بیشتر
1 2 3 17