AtiStoneGroup

مقالات و نوشته ها

صفحه اصلی / وبلاگ

سنگ مرمریت سیلک امپرادور (پرشین سیلک)

سنگ مرمریت سیلک امپرادور یا پرشین سیلک از زیباترین سنگ‌های گروه مرمریت است که در ایران فراوری و عرضه می‌گردد. سیلک امپرادور به تازگی روانه بازار سنگ شده است و به خاطر بافت و رنگ منحصر‌‌به‌فرد و کیفیت بالا خیلی سریع‌تر از آنچه پیش‌بینی می‌شده در بازارهای داخلی و خارجی جای خود را باز کرده و بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. سیلک امپرادور دارای زمینه خاکستری رنگ است که به اشتباه طوسی شناخته شده است که با وجود هاله‌های ابری و خط‌های سفید زیبایی خاصی به این سنگ بخشیده است.
پرشین سیلک یا سیلک امپرادور

آنچه در این مقاله میخوانید

استخراج سیلک امپرادور از معدن بیات نی‌ریز صورت می‌گیرد که در سال گذشته بخش اعظمی از آن به صورت کوپ صادر می‌شد و مقدار کمتری از آن در ایران فراوری می‌گردید و نسبت به دیگر سنگ‌های مرمریت کمتر در دسترس بوده است که خوشبختانه گروه آتی سنگ درصدد رفع محدودیت فراوری سیلک امپرادور بر آمده و با دارا بودن مجموعه‌های بزرگ فراوری سنگ مانند مجتمع بلکوه و پارسیان با تولید ماهیانه 50 هزار متر مربع به صورت اسلب و تایل از این سنگ با ارزش نیاز مشتریان عزیز را مرتفع ساخته است.​​​​​​​

​​​​​​​یکدست بودن مرمریت سیلک امپرادور بیات

در فراوری سنگ یکدست بودن سطح آن نقش مهمی در ارزش‌گذاری سنگ‌های ساختمانی دارد. هرچه سنگ یکدست‌تر، ارز‌ش و مشتری آن بیشتر است این ویژگی طور طبیعی در دل سنگ سیلک امپرادور نهفته شده است که باعث شده به راحتی و با اطمینان کامل بتوانیم این سنگ را برای ایجاد دکوراسیون به راحتی در اولویت قرار دهیم.​​​​​​​

بیشترین کاربرد سنگ سیلک امپرادور


​​​​​​​سیلک امپرادور بیات با دارا بودن تم خاکستری خود قابلیت ترکیب با سنگ‌های مکمل با رنگ‌های متمایز را دارد. از این سنگ در انواع طرح‌ها و پلان‌های متفاوت مسکونی وتجاری می‌توان استفاده کرد. سیلک امپرادور مانند بقیه سنگ‌های گروه مرمریت برای نمای بیرون پیشنهاد نمی‌شود ولی می‌توان از آن در تمامی دکوراسیون‌های داخلی از آشپزخانه تا سنگفرش هال و پذیرایی، لابی هتل‌ها، تالارهای پذیرایی و هر مکانی که مستقیم با نور آفتاب و شرایط جوی در تماس نباشد قابل استفاده است.​​​​​​​
نکات نگهداری مرمریت سیلک امپرادور​​​​​​​
مرمریت سیلک امپرادور دارای نکات قوتی مانند ظاهر زیبا و شیک، مقاومت سایشی خوب، ساب‌پذیری فوق العاده و جذب آب پایینی نسبت به دیگر مرمریت‌ها دارد ولی چون از خانواده مرمریت‌ها است نیاز به رعایت نکاتی برای نگهداری هستند.
سنگ های مرمریت اکثرا در برابر خط و خش‌های سطحی مقاومت بالایی ندارند که سیلک امپرادور نیز از این قاعده مستثنی نیست به همین جهت از قرار دادن و کشیدن اجسام سخت بر روی آن ها باید خودداری کنید.
در نظافت سنگ دقت کافی داشته باشید که از مواد شوینده اسیدی به هیچ وجه استفاده نکنید یا اگر به هر دلیلی مجبور به استفاده شدید سریع با آب فراوان آن مکان را بشویید.
در صورت استفاده از سنگ امپرادور یا پرشین سیلک در کف پس از گذشت اگر شاهد کمتر شدن میزان شفافیت سنگ خواهیم شدید آن زمان با استفاده از دستگاه ساب زن دستی سنگ مانند روز اول خواهد شد.
(البته گروه آتی سنگ در فراوری سنگ‌های تولیدی  از اپوکسی بسیار با کیفیت استفاده می‌کند که این به خودی خود نگرانی شما در این موضوع را برطرف خواهد کرد.)​​​​​​​​​​​​​​

انبار سنگ پرشین سیلک


​​​​​​​گروه آتی‌سنگ تنها تولیدکننده تخصصی سیلک امپرادور بیات در ایران

​​​​​گروه آتی‌سنگ تنها تولیدکننده سیلک امپرادور بیات در ایران است که با تولید ماهیانه بیش از 50 هزار مترمربع از بزرگترین تولید کنندگان سنگ ساختمانی ایران به شمار‌ می‌آید. در حال حاضر کمتر مجمتع تولید سنگی در ایران قدرت تولید این حجم عظیم از سنگ با کیفیت را دارا است. حدود 80 درصد از  تولیدات گروه آتی‌سنگ مرمریت سیلک امپرادور  است و 20 درصد باقی مانده مربوط به تولید سنگ‌های زیبایی چون کریستال مارون(چینی مارون)، کریستال کانو، آتی‌براون(مرمریت قهوه‌ای) و کویر سبز است.
​​​​​​​

قیمت سنگ سیلک امپرادور​​​​​شما عزیزان می‌توانید برای سفارش خود و استعلام قیمت با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.
​​​​​​​

سوالات متداول مربوط به سیلک امپرادور یا پرشین سیلک
​​​​​​​

آیا به غیر از گروه آتی سنگ مجموعه‌های دیگری نیز سیلک امپرادور بیات را تولید می‌کنند؟
برای معرفی هرچه بیشتر پرشین سیلک اجازه برش به تعداد محدودی تولیدکننده داده شده است ولی تولید کننده تخصصی و اصلی سیلک امپرادور گروه آتی سنگ می‌باشد.

آیا امکان صادرات سنگ سیلک امپرادور امکان دارد؟
بله قاعدتا تمرکز عمده گروه آتی سنگ بر صادرات سیلک امپرادور است شما دوست عزیز اگر مایل به همکاری بودید در بخش همکاری با ما می‌توانید عضو شوید و کسب در آمدکنید.

سیلک امپرادور بیشتر متناسب با چه فضایی است؟
همانطور که در بالا ذکر کرده‌ایم سیلک امپرادور در کلیه فضاهای داخلی ساختمان کاربرد دارد. 
​​​​​​​
آیا شما از فناوری چسب و اپوکسی در محصولات خود استفاده می‌کنید؟
بله دوست عزیز در کلیه محصولات اسلب گروه آتی سنگ از اپوکسی استفاده می‌شود.​​​​​​​

محصولات آتی سنگ

مرمریت پرشین سیلک

مرمریت فیوژن

چینی کویر سبز

مرمریت آتی براون

چینی مارون

چینی کانو

آخرین مطالب